KPSS TÜM DERSLER 2014 KARTLARI

KPSS TÜM DERSLER 2014 KARTLARI 1.3

No Virus No Ads
2014 KPSS KARTLARI Uygulaması ile birlikte KPSS'ye yönelik soru-ce...
KPSS TÜM DERSLER 2014 KARTLARI
Version: 1.3
Size: 10M
Download KPSS TÜM DERSLER 2014 KARTLARI 1.3 (10M)

KPSS TÜM DERSLER 2014 KARTLARI Description from Publisher:

2014 KPSS KARTLARI Uygulaması ile birlikte KPSS'ye yönelik soru-cevap şeklindeki kartlar, bunların yanı sıra öğretici bilgiler içeren, sınavda aklınıza gelmesi gereken konulara ilişkin son derece faydalı kartları içermektedir.

Uygulamamızda İZİN KULLANIMI YOKTUR, BOYUTU SELEFİ UYGULAMALARA GÖRE ÇOK DÜŞÜKTÜR, İÇERİK GÜNCEL SIFIRDAN HAZIRLANMIŞTIR, REKLAM BULUNMAMAKTADIR, PARA KAZANMA AMACI GÜDÜLMEMEKTEDİR, AMATÖR DEĞİL, UZMAN YAZILIMCILAR TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR, HER TÜRLÜ SORUNUNUZA 3 SAAT İÇERİSİNDE DÖNÜŞ YAPILMAKTADIR.

Şimdilik KPSS GÜNCEL BİLGİLER, KPSS TARİH, KPSS VATANDAŞLIK ve KPSS COĞRAFYA kartları bulunmaktadır. Kartların toplam sayısı - 1629 - adettir. Bir sonraki versiyonlarımızda KPSS TÜRKÇE, KPSS MATEMATİK kartlarını da uygulamamıza ekleyeceğiz.

2014 KPSS KARTLARI uygulaması KPSS dışında LYS, YGS veDGS gibi sınavlarda da sizlere yararlı olabilecek bilgileri de içermektedir. LYS çıkmış sorular ve cevapları, DGS çıkmış sorular ve cevaplarından derlediğimiz bilgilerinde bulunduğu uygulamamızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizinde uygulama içinde görmek istediğiniz KPSS kısa notlar, KPSS kısaltmalar, KPSS faydalı bilgiler varsa bunları bize ulaştırmanız halinde bir sonra 2014 KPSS KARTLARI uygulamamızda bunları paylaşabiliriz.

Diğer KPSS uygulamalarından farklı olarak ne özelliğimiz var ?
-Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak, KPSS'ye hazırlanan insanlara destek olmak amacıyla hazırlanmıştır.
-KPSS ye hazırlanan bir çok kişinin her bir kartı tek tek incelemesini sağlayıp kartlara ilişkin yeniliklerimizi güncel olarak yapıyoruz.
-Bizim uygulamamız diğer uygulamalar gibi pdf lerden ya da hazır kaynaklardan alıntı değil, bir çok kaynaktan tecrübeyle toplanmış durumda.
-KPSS 2014 Kartları uygulamamızda, kategorizasyonda sizin için en öğretici olan metodu seçtik. Kategoriler, konunun detayına göre dikkatle ayarlandı.
-Uygulama hakkında 24 saat destek alabileceksiniz. Mail adreslerinden, web sitelerimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
-Uygulama içindeki KPSS kısa bilgiler, KPSS soru ve KPSS cevaplar teker teker gözden geçirilerek hazırlanmıştır.
-KPSS Lisans ve KPSS Ön Lisans sınavları ve diğer tüm sınavlar için çalışan herkese sınavlarında başarılar dileriz.

ÇOK YAKINDA YENİ ÖZELLİKLERLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ!
TÜM YORUMLARINIZ İÇİN İYİ OLSUN, KÖTÜ OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
TOPLUMA FAYDALI OLABİLMEK İÇİN, SİZİN ÖNÜNÜZDE BÜYÜK BİR ENGEL OLAN KPSS'Yİ AŞABİLMENİZ İÇİN EN UFAK FAYDAMIZ OLURSA NE MUTLU BİZE.
Saygılarımızla,
GOSOFT Ekibi


Recently changed in this version
08.03.2014 - Uygulamadaki kartlara uyguladığımız yazılımsal işlem sonucu boyut 30.9 MB dan 9.75 MB a kadar düşürülmüştür.
03.03.2014 - Güncel Bilgiler ( 2013-2014) Kartları Eklendi (Toplam : 129 Adet)
25.02.2014 - Coğrafya Kartları Eklendi (Toplam : 116 Adet)
23.02.2014 - Tarih ve Vatandaşlık Kartları Eklendi (Toplam : 1342 Adet )
Download KPSS TÜM DERSLER 2014 KARTLARI 1.3 (10M)

...More