Mobilny Inwestor

Mobilny Inwestor 1.0

No Virus No Ads
Ads by Google

Ads by Google

Aplikacja "Mobilny Inwestor" SII pozwala w łatwy i szybki sp...
Mobilny Inwestor
Version: 1.0
Size: 5M
Download Mobilny Inwestor 1.0 (5M)

Mobilny Inwestor Description from Publisher:

Aplikacja "Mobilny Inwestor" SII pozwala w łatwy i szybki sposób otrzymać najświeższe doniesienia giełdowe oraz newsy związane z rynkiem inwestycyjnym w Polsce. Do tego zawsze pod ręką dostępne są aktualne zniżki oferowane członkom stowarzyszenia. Dzięki aplikacji SII, szybko dołączysz do grona najprężniej działających inwestorów w kraju oraz jako pierwszy otrzymasz informacje związane z najważniejszymi eventami (konferencjami i szkoleniami) dedykowanymi przedsiębiorcom.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:

Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym największe w kraju WallStreet i Profesjonalny Inwestor), analizy giełdowe (m.in. Portfel SII, ATrakcyjne Spółki, Ciekawe Spółki, Indeks Nastrojów Inwestorów), szkolenia online w formie webinarów oraz wydawnictwa (np. dwumiesięcznik Akcjonariusz, Biuletyn NewConnect)
Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;
Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).

Stowarzyszenie zrzesza obecnie blisko 11 000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym.


Download Mobilny Inwestor 1.0 (5M)

...More